Jūsų patogumui siūlome dvi 50 ir 20 vietų pokylių sales. 

Naujai renovuotame, 100 metų senumo name su sale iki 50 vietų, yra visi patogumai: kondicionierius, dušai, tualetai, virtuvė su visa reikalinga įranga, antrame aukšte - 5 miegamieji kambariai, bei išskirtinis kambarys jauniesiems. 

Kieme ant tvenkinio kranto yra 12 vietų kubilas, pirtis su sale iki 20 žmonių, garso aparatūra, antrame aukšte - trys miegamieji kambariai. Vienu metu sodyboje galime apnakvindinti iki 50 žmonių

Sodybą juosiančioje 15 ha teritorijoje galėsite jaustis visiškai nevaržomi. Čia rasite žaidimų aikšteles - supynės mažiesiems poilsiautojams, galėsite pažaisti tinklinį, krepšinį, ar futbolą. Mėgstantiems orientacinį sportą, čia taip pat bus ką veikti. Miškas tobulai pritaikytas šiai sporto šakai, yra žemėlapiai. 

Natūrali, išpuoselėta gamta, miškas ir jo teikiamos gėrybės – grybai, uogos, visa tai nepalieka abejingų, norinčių atitrūkti nuo miesto šurmulio.

Sodyboje švenčiamos ne tik gražiausios gyvenimo šventės, bet ir priimamos vaikų stovyklos, mokymai, konferencijos, giminės susitikimai. Sodyba puikiai pritaikyta ramiam šeimų poilsiui. Garantuojame visišką svečių privatumą,  todėl priimame tik vieną žmonių grupę. Taip pat galimas vėlyvas išvykimas.  

 

Yra galimybė užsakyti maistą, kurį ruošia profesionalios savo srities šeimininkės.

Taip pat teikiame transporto paslaugas. Jūsų patogumui galime nuvežti ar parvežti iki 12 žmonių.

 

Iki Birštono centro - tik 10 min. kelio. 

 

Developed in conjunction with Ext-Joom.com